Ga naar hoofdinhoud
MotorMonitor

350 California

Vergelijk Jawa 350 California-advertenties uit verschillende bouwjaren en verkoopsites.

AI

Jawa

350 California

Classic

Bekijk motoren
Deze tekst is deels gemaakt met AI en kan fouten bevatten.

Wat betaal je voor een 350 California?

Bekijk gangbare prijzen, prijsontwikkelingen en belangrijke verschillen.

Nog niet genoeg prijzen voor een goede richtprijs

Gangbare vraagprijs
Actuele prijzen vergeleken
0

Dit is een indicatie op basis van vraagprijzen, niet van bevestigde verkoopprijzen.

Vraagprijzen
gangbare vraagprijs

We verzamelen nog prijzen. De trend verschijnt zodra er genoeg maanden zijn.

Zoekresultaten

0 resultaten voor Jawa 350 California

Bekijk andere Jawa-motoren

Vergelijkbare motoren

Particulier
Geen afbeelding

Harley-Davidson WLC

€ 26.500
Km-stand onbekend

Hoorn, NH - pieter

Marktplaats.nl
Particulier
1942 Harley-Davidson WLC - € 24.500 (1/1)

Harley-Davidson WLC

€ 24.500
19423.425 km

Otterlo, GE - Zoonen

Marktplaats.nl
Particulier
1943 Harley-Davidson WLA - € 22.500 · Bieden (1/1)

Harley-Davidson WLA

€ 22.500 · Bieden
19433.436 km

Sneek, FR - Arjan

Marktplaats.nl
Particulier
Geen afbeelding

Ducati 600 Pantah

Gereserveerd
1984Km-stand onbekend

Meppel, DR - Willem

Marktplaats.nl
Vergelijkbare modellen

Ook het overwegen waard

Modellen uit dezelfde categorie en prijsklasse die je naast de 350 California kunt beoordelen.

Over dit model

Over de Jawa 350 California

De Jawa 350 California is een klassieke 350-uitvoering met een eigen benaming. Verifieer de exacte California-configuratie met frame- en motorinformatie voordat je styling- of motoronderdelen van een andere Jawa 350 toepast.

Categorie
Classic
Voor je koopt

Aandachtspunten bij aankoop

  • Laat motorloop, oliecirculatie en ontstekings- of klepafstelling door een klassiekerspecialist beoordelen.
  • Controleer brandstofsysteem, tank en leidingen op lekkage, corrosie en vervuiling.
  • Inspecteer remmen, banden, vork, wiellagers en frame op ouderdom en speling.
  • Verifieer frame- en motornummer en de correctheid van waardevolle originele delen.
Zoekopdracht loopt