
Yamaha Ténéré 700
Vergelijk 271 Yamaha Ténéré 700-advertenties uit verschillende bouwjaren en verkoopsites.

Yamaha
Ténéré 700
Adventure · 689 cc · 73 pk
- Prijsbereik
- € 10.426 – € 14.419
- Gem. km-stand
- 8.839 km
- Typisch bouwjaar
- 2024
Wat betaal je voor een Ténéré 700?
Log in voor de volledige marktanalyseBekijk gangbare prijzen, prijsontwikkelingen en belangrijke verschillen.
Wat is een gebruikelijke vraagprijs?
Kies bouwjaar en kilometerstand voor een richtprijs.
Gebaseerd op vraagprijzen, niet op verkoopprijzen. Uitvoering, staat, onderhoud en garantie tellen mee.
Gebaseerd op prijsdata uit 6 van de 12 maanden.
Tweedehands prijzen zijn sinds juni 2026 stabiel gebleven.
Ténéré 700 in het kort
Richtwaarden voor snelle herkenning. Bouwjaar, generatie en uitvoering kunnen afwijken.
Specificaties
6 varianten- Cilinderinhoud
- 689 cc
- Vermogen
- 73 pk · 54 kW
- Koppel
- 68 Nm
- Cilinders
- 2 cil.
- Gewicht
- 208 kg
- Zadelhoogte
- 875 mm
- Tankinhoud
- 16 l
- Topsnelheid
- 195 km/u
- Productieperiode
- 2019 – heden
- Categorie
- Adventure
Dealers met een Yamaha Ténéré 700 op voorraad
Alle dealersAlle officiële Yamaha-dealersMotorzaken die nu een Yamaha Ténéré 700 te koop hebben, met het grootste aanbod bovenaan.
- Motor City Amsterdam15 op voorraadAmsterdamOfficieel Yamaha-dealer
- Van Sleeuwen Motoren14 op voorraadVolkelOfficieel Yamaha-dealer
- Gebben Motoren13 op voorraadRogatOfficieel Yamaha-dealer
- Goedhart Motoren12 op voorraadBodegravenOfficieel Yamaha-dealer
- Moto Hippo11 op voorraadHippolytushoefOfficieel Yamaha-dealer
- Van de Kuinder Motoren11 op voorraadHilversumOfficieel Yamaha-dealer
- Motorstore Uithoorn10 op voorraadUithoornOfficieel Yamaha-dealer
- RB Motoren10 op voorraadDe BiltOfficieel Yamaha-dealer
Ook het overwegen waard
Modellen uit dezelfde categorie en prijsklasse die je naast de Ténéré 700 kunt beoordelen.
Generaties en edities
6 variantenKenmerken en rijgevoel verschillen per generatie. Gebruik dit overzicht om de juiste uitvoering te vinden.
35 kW (A2)
EditieDit is de door Yamaha gespecificeerde 35kW-versie met circa 48 pk, gebaseerd op de 54kW-CP2. Controleer bij een occasion of 35 kW als actueel vermogen op het kenteken staat en of eventuele begrenzingsdocumenten aanwezig zijn.
689 cc · 48 pk · 2 cil. · A2 geschikt
Jaren2025–heden
Standard
GeneratieDe 2025-generatie is herkenbaar aan nieuw kuipwerk en een 6,3-inch TFT. YCC-T maakt Sport- en Explorer-gasrespons mogelijk, terwijl tractiecontrole en ABS uitschakelbaar zijn en de 43mm-vork volledig instelbaar werd.
689 cc · 73 pk · 2 cil.
Jaren2023–2024
Standard
GeneratieVoor 2023 kreeg de standaardmotor een 5-inch kleur-TFT met MyRide-connectiviteit, USB, ledknipperlichten en ABS met drie standen. De CP2-motor en 210/200 mm veerweg bleven in essentie gelijk.
689 cc · 73 pk · 2 cil.
Jaren2022–heden
World Raid / World Rally
EditieWorld Raid en de daarvan afgeleide World Rally gebruiken lage dubbele tanks van samen 23 liter, 230/220 mm veerweg, een 890mm-zadel en circa 220 kg rijklaar gewicht. De vernieuwde World Raid vanaf 2026 voegt onder meer een zesassige IMU, bochten-ABS, cruisecontrol en een 6,3-inch TFT toe.
689 cc · 73 pk · 2 cil.
Jaren2020–heden
Rally / Rally Edition
EditieDe Rally Edition van 2020–2024 combineert een hoger 895mm-zadel, sterkere carterplaat, Akrapovič-demper en rallydetails met de standaardvering. Vanaf 2025 is Rally een ingrijpender offroad-uitvoering met 230/220 mm veerweg, 910mm-zadel en de nieuwe elektronica.
689 cc · 73 pk · 2 cil.
Jaren2019–2022
Standard
GeneratieDe oorspronkelijke generatie heeft een verticaal monochroom instrumentenpaneel, eenvoudige uitschakelbare ABS en de lichte, mechanisch overzichtelijke basisopzet. Het 689cc-blok, de 21/18-inch wielen en 210/200 mm veerweg bepalen het karakter.
689 cc · 73 pk · 2 cil.
Over de Yamaha Ténéré 700
De moderne Yamaha Ténéré 700 verscheen in Europa in 2019 als lichte middenklasse-adventure. De 689cc CP2-paralleltwin met 270°-krukas levert standaard 54 kW en 68 Nm en zit in een stalen dubbel wiegframe met een 21-inch voorwiel en 18-inch achterwiel. De standaarduitvoering combineert 210 mm voorveerweg, 200 mm achterveerweg en een 16-liter tank. Voor 2023 kwamen een 5-inch TFT-scherm, smartphoneconnectiviteit en ABS met drie standen; de grondige update van 2025 voegde elektronische YCC-T-gasbediening, twee rijmodi, uitschakelbare tractiecontrole en een 6,3-inch TFT toe. Rally, Extreme, Explore/Low en World Raid zijn inhoudelijk verschillende uitvoeringen, waarbij alleen de World Raid een 23-liter dubbeltank heeft.
De Ténéré 700 past bij rijders die verharde reizen willen combineren met gravel en serieus terrein, zonder het gewicht van een zware liter-adventure. De smalle bouw en lineaire motor helpen bij staand rijden, maar de standaard zithoogte van 875 mm vraagt bij kortere rijders om een proefzit; lagere fabrieksvarianten bestaan. Yamaha levert ook een echte 35kW-versie voor A2, dus controleer kenteken en werkelijk vermogen. Vergelijkbare motoren zijn de Aprilia Tuareg 660, Honda XL750 Transalp en KTM 790 Adventure.
- Categorie
- Adventure
- Productieperiode
- 2019 – heden
- Vermogen
- 73 pk
- Gewicht
- 208 kg
Aandachtspunten bij aankoop
Controleer beide spaakwielen op deuken, slag en losse spaken en inspecteer banden en binnenbanden op ouderdom of schade; intensief terreinwerk laat hier vaak als eerste sporen achter.
Inspecteer vorkkeerringen, binnenpoten, achterschokdemper, linklagers en balhoofd op lekkage, speling of corrosie, vooral na modderritten of veel hogedrukreiniging.
Bekijk na een val de uitlaatdemper en zijn framebevestiging, de rechterzijde van de achterbrug, carterplaat, radiateur en motorcovers op contact, vervorming of herstelwerk.
Vraag naar onderhoud van luchtfilter, koelvloeistof, remvloeistof en kettingset; stof, water en offroad-zand verkorten de intervallen ten opzichte van uitsluitend weggebruik.
Test de elektronica die bij het bouwjaar hoort: vanaf 2023 TFT, connectiviteit en alle ABS-standen, en vanaf 2025 ook rijmodi, YCC-T en tractiecontrole; controleer tevens de bedrading van accessoires.
Veelgestelde vragen over de Yamaha Ténéré 700
Wat kost een tweedehands Yamaha Ténéré 700?
Een tweedehands Yamaha Ténéré 700 kost gemiddeld € 12.500. De meeste kosten € 10.426 tot € 14.419. Dit is gebaseerd op 271 motoren die nu te koop staan.
Hoeveel Yamaha Ténéré 700 occasions staan er te koop?
MotorMonitor vergelijkt nu 271 tweedehands Yamaha Ténéré 700 motoren van Nederlandse verkoopsites.
Welk bouwjaar en kilometerstand heeft een gemiddelde Yamaha Ténéré 700 occasion?
Een tweedehands Yamaha Ténéré 700 komt gemiddeld uit 2024 en heeft ongeveer 8.839 km gereden.
Hoeveel pk heeft een Yamaha Ténéré 700?
De Yamaha Ténéré 700 levert 73 pk (54 kW).
Hoeveel weegt een Yamaha Ténéré 700?
Een Yamaha Ténéré 700 weegt tussen 204 en 220 kg, afhankelijk van bouwjaar en uitvoering.
Wat is de topsnelheid van een Yamaha Ténéré 700?
De topsnelheid van een Yamaha Ténéré 700 ligt tussen 185 en 195 km/u, afhankelijk van bouwjaar en uitvoering.
Wat is de zithoogte van een Yamaha Ténéré 700?
De zithoogte van een Yamaha Ténéré 700 is ongeveer 890 mm.


















