Mv Agusta
NakedBrutale 910
Vergelijk 10 Mv Agusta Brutale 910-advertenties uit verschillende bouwjaren en verkoopsites.

Mv Agusta
Brutale 910
Naked · 909 cc
- Motor
- 909 cc
- Vermogen
- 136 pk
- Gewicht
- 192 kg
- Prijsbereik
- € 4.915 – € 5.875
- Gem. km-stand
- 15.000 km
- Populairste jaar
- 2006 · 10 motoren
Wat betaal je voor een Brutale 910?
Bekijk gangbare prijzen, prijsontwikkelingen en belangrijke verschillen.
Wat is een gebruikelijke vraagprijs?
Kies bouwjaar en kilometerstand voor een gerichte vergelijking.
Gebaseerd op vraagprijzen, niet op verkoopprijzen. Uitvoering, staat, onderhoud en garantie tellen mee.
Gebaseerd op prijsdata uit 4 van de 12 maanden.
Tweedehands prijzen dalen: de gangbare vraagprijs is € 275 lager dan in juni 2026.
Brutale 910 in het kort
Richtwaarden voor snelle herkenning. Bouwjaar, generatie en uitvoering kunnen afwijken.
Cilinderinhoud
909 cc
Vermogen
136 pk · 100 kW
Koppel
96 Nm
Categorie
Naked
Specificaties
- Cilinderinhoud
- 909 cc
- Vermogen
- 136 pk · 100 kW
- Koppel
- 96 Nm
- Gewicht
- 192 kg
- Zadelhoogte
- 805 mm
- Tankinhoud
- 23 l
- Topsnelheid
- 250 km/u
- Productieperiode
- 2005 – 2010
- Categorie
- Naked
Ook het overwegen waard
Modellen uit dezelfde categorie en prijsklasse die je naast de Brutale 910 kunt beoordelen.
Generaties en edities
Kenmerken en rijgevoel verschillen per generatie. Gebruik dit overzicht om de juiste uitvoering te vinden.
Jaren
2006 - 2010
Brutale 910 R (2006–2010)
EditieDe 910 R kreeg circa 140 pk, radiale Brembo-remmen en lichtere gesmede wielen voor scherper stuurgedrag. De R-aanduiding is essentieel doordat cilinderinhoud en bouwjaren met de S overlappen.
Jaren
2005 - 2008
Brutale 910 S (2005–2008)
EditieDe 910 S vergrootte de viercilinder naar 909 cc en combineert circa 136 pk met de klassieke Brutale-opbouw. S of 910 S is nodig omdat de sterkere R in dezelfde jaren werd verkocht.
Over de Mv Agusta Brutale 910
De MV Agusta Brutale 910 is de viercilinder naked die het MV-gamma in 2005 versterkte als opvolger en uitbreiding van de Brutale 750. Met een 909 cc viercilinder lijnmotor met radiale kleppenkop levert hij rond de 136 pk en is hij de eerste Brutale die uitgesproken sportief gericht werd. Karakteristiek zijn het tubular staal frame, de korte staart, het ronde koplampje en de driepijps uitlaat. Varianten als de 910R en 910S verfijnden uitrusting en gewicht.
Deze Brutale richt zich op rijders die Italiaanse karakteristiek zoeken in plaats van de meest scherpe sportprestaties. De 910 is wendbaar in bochten en levert pittige acceleratie, maar de zithouding is vrij voorover en het gas is direct, dus minder geschikt voor beginners. Concurrenten zijn de Ducati Monster S4Rs en Triumph Speed Triple uit dezelfde periode. Verwacht intensief onderhoud en een prachtig motorgeluid uit de drie pijpen.
- Categorie
- Naked
- Productieperiode
- 2005 – 2010
- Vermogen
- 136 pk
- Gewicht
- 192 kg
Aandachtspunten bij aankoop
- Controleer service-historie strikt: kleppen, kettingspanning en olieverversingen op deze Italiaanse viercilinders zijn cruciaal.
- Inspecteer de driepijps uitlaat op corrosie en juiste bevestiging; origineel vervangen is duur.
- Vraag naar koppelingsvervanging en eventuele lekkage van de hoofdcilinder; vroege exemplaren zijn berucht.
- Let op olielekkage rond cilinderkop, distributiedeksel en achterveerblok.
- Controleer de werking van het instrumentenpaneel en alle kontrollampjes; Italiaanse elektronica uit deze periode kan storen.
Veelgestelde vragen over de Mv Agusta Brutale 910
Wat kost een tweedehands Mv Agusta Brutale 910?
Een tweedehands Mv Agusta Brutale 910 kost gemiddeld € 5.220. De meeste kosten € 4.915 tot € 5.875. Dit is gebaseerd op 10 motoren die nu te koop staan.
Hoeveel Mv Agusta Brutale 910 occasions staan er te koop?
MotorMonitor vergelijkt nu 10 tweedehands Mv Agusta Brutale 910 motoren van Nederlandse verkoopsites.
Welk bouwjaar en kilometerstand heeft een gemiddelde Mv Agusta Brutale 910 occasion?
Een tweedehands Mv Agusta Brutale 910 komt gemiddeld uit 2006 en heeft ongeveer 15.000 km gereden.
















