
Ktm
125 Duke
Naked · 124 cc
- Motor
- 124 cc
- Vermogen
- 15 pk
- Gewicht
- 145 kg
- Prijsbereik
- € 2.820 – € 5.649
- Gem. km-stand
- 19.673 km
- Populairste jaar
- 2019 · 42 motoren
Wat betaal je voor een 125 Duke?
Bekijk gangbare prijzen, prijsontwikkelingen en belangrijke verschillen.
Wat is een gebruikelijke vraagprijs?
Kies bouwjaar en kilometerstand voor een gerichte vergelijking.
Gebaseerd op vraagprijzen, niet op verkoopprijzen. Uitvoering, staat, onderhoud en garantie tellen mee.
Gebaseerd op prijsdata uit 4 van de 12 maanden.
Tweedehands prijzen stijgen: de gangbare vraagprijs is € 200 hoger dan in juni 2026.
125 Duke in het kort
Richtwaarden voor snelle herkenning. Bouwjaar, generatie en uitvoering kunnen afwijken.
Cilinderinhoud
124 cc
Vermogen
15 pk · 11 kW
Koppel
12 Nm
Categorie
Naked
Specificaties
- Cilinderinhoud
- 124 cc
- Vermogen
- 15 pk · 11 kW
- Koppel
- 12 Nm
- Gewicht
- 145 kg
- Zadelhoogte
- 822 mm
- Tankinhoud
- 13,5 l
- Topsnelheid
- 115 km/u
- Productieperiode
- 2011 – heden
- Categorie
- Naked
Ook het overwegen waard
Modellen uit dezelfde categorie en prijsklasse die je naast de 125 Duke kunt beoordelen.
Generaties en edities
Kenmerken en rijgevoel verschillen per generatie. Gebruik dit overzicht om de juiste uitvoering te vinden.
Jaren
2024 - heden
Third generation (2024-current)
GeneratieVoor 2024 kreeg de 125 Duke een nieuw frame met excentrisch geplaatste achterschokdemper, nieuw TFT en 15-litertank. De lage koplamp en vernieuwde achterzijde zijn duidelijke herkenningspunten.
Jaren
2017 - 2023
Second generation (2017-2023)
GeneratieDe tweede generatie kreeg de gesplitste LED-koplamp, groter TFT-display, 13,4-litertank en een ruimer frame. Prestaties bleven binnen A1, maar ergonomie en uitstraling werden volwassen.
Jaren
2011 - 2016
First generation (2011-2016)
GeneratieDe eerste 125 Duke is een lichte A1-roadster met compact vakwerkframe, eenvoudige LCD-klok en een 124,7 cc eencilinder. Het kleine tank-/koplampontwerp onderscheidt hem van de scherpere 2017-serie.
Over de Ktm 125 Duke
De KTM 125 Duke is de A1-instaper in de Duke-familie en sinds 2011 een van de populairste 125 cc-motoren in Europa. De viertakt eencilinder met 124 cc levert vaste 15 pk (11 kW), het wettelijk maximum voor het AM/A1-rijbewijs, en 12 Nm. Het stalen brugframe, WP-vering, omgekeerde voorvork en grote schijfremmen geven hem een uitstraling en wegligging boven zijn klasse. Vanaf 2017 kreeg hij ABS standaard, vanaf 2024 een TFT-display met Connectivity Unit en cornering ABS. De productie loopt bij Bajaj in India.
Doelgroep is de jonge bestuurder met A1- of B-rijbewijs en de stadsforens die wil pronken zonder hoge verzekeringspremie. Met circa 145 kg en een zit op 822 mm is hij smal genoeg voor opritjes en zwaar genoeg om autobaan-snelheden tot 110 km/u redelijk vast te houden. De zithouding is sportief-rechtop en de koppeling licht. Concurrenten zijn de Yamaha MT-125, Honda CB125R, Aprilia Tuono 125 en Kawasaki Z125.
- Categorie
- Naked
- Productieperiode
- 2011 – heden
- Vermogen
- 15 pk
- Gewicht
- 145 kg
Aandachtspunten bij aankoop
- Controleer of jonge eigenaars de inrij-procedure hebben gevolgd; veel 125 Duke's zijn van dag één hard aangepakt.
- Beoordeel de koppelingsplaten op slijtage; jonge rijders en stop-and-go gebruik vragen veel van de koppeling.
- Inspecteer de ketting/tandwielen; gebrekkig onderhoud is het belangrijkste slijtagepunt op deze klasse.
- Test de elektronica en kilometerteller; oudere modellen kennen losse contactjes in het dashboard.
- Vraag naar tijdige olie- en filterverversingen (elke 7.500 km); achterstallig onderhoud verkort de motorlevensduur drastisch.
Veelgestelde vragen over de Ktm 125 Duke
Wat kost een tweedehands Ktm 125 Duke?
Een tweedehands Ktm 125 Duke kost gemiddeld € 4.150. De meeste kosten € 2.820 tot € 5.649. Dit is gebaseerd op 65 motoren die nu te koop staan.
Hoeveel Ktm 125 Duke occasions staan er te koop?
MotorMonitor vergelijkt nu 65 tweedehands Ktm 125 Duke motoren van Nederlandse verkoopsites.
Welk bouwjaar en kilometerstand heeft een gemiddelde Ktm 125 Duke occasion?
Een tweedehands Ktm 125 Duke komt gemiddeld uit 2019 en heeft ongeveer 19.673 km gereden.























