Ga naar hoofdinhoud
MotorMonitor

Honda

Naked

CBF 600

Vergelijk 66 actuele advertenties voor de Honda CBF 600, verspreid over verschillende bouwjaren en verkoopkanalen.

AIHonda CBF600 naked motorfiets

Honda

CBF 600

Naked · 599 cc

Nu te koop66 motoren
Motor
599 cc
Vermogen
78 pk
Gewicht
208 kg
Bekijk alle 66 motoren
Prijsbereik
€ 2.050 – € 4.495
Gem. km-stand
33.399 km
Populairste jaar
2007 · 46 motoren
Deze inhoud is gedeeltelijk met AI gegenereerd en kan onjuistheden bevatten.

Wat betaal je voor een CBF 600?

Zie wat gangbare vraagprijzen zijn, hoe de prijs zich ontwikkelt en welke verschillen tussen advertenties ertoe doen.

Wat is een gebruikelijke vraagprijs?

Kies bouwjaar en kilometerstand voor een gerichte vergelijking.

Vergelijkbare motoren zoeken…

Gebaseerd op vraagprijzen, niet op verkoopprijzen. Uitvoering, staat, onderhoud en garantie tellen mee.

Prijsontwikkeling-30%

Gebaseerd op prijsdata uit 5 van de 12 maanden.

Tweedehands prijzen dalen: de gangbare vraagprijs is € 1.400 lager dan in mei 2026.

Modelreeks

CBF 600 in het kort

Richtwaarden voor snelle herkenning. Bouwjaar, generatie en uitvoering kunnen afwijken.

Cilinderinhoud

599 cc

Vermogen

78 pk · 57 kW

Koppel

64 Nm

Categorie

Naked

Specificaties

2 varianten
Cilinderinhoud
599 cc
Vermogen
78 pk · 57 kW
Koppel
64 Nm
Gewicht
208 kg
Zadelhoogte
790 mm
Tankinhoud
17 l
Topsnelheid
205 km/u
Productieperiode
2004 – 2013
Categorie
Naked

Zoekresultaten

66 resultaten voor Honda CBF 600
66resultaten voor Honda CBF 600
2004 Honda CBF 600 - € 1.750 (1/1)

Honda CBF 600

€ 1.750
200457.043 km

`S-Hertogenbosch, NB - MotoPort Den Bosch

Dealer website
+1
Particulier
2011 Honda CBF 600 - € 2.999 · Bieden (1/1)

Honda CBF 600

€ 2.999 · Bieden
201127.117 km

Berkel en Rodenrijs, ZH - Justen

Marktplaats.nl
Particulier
2011 Honda CBF 600 met ABS - € 4.000 (1/1)

Honda CBF 600 met ABS

€ 4.000
20116.000 km

Tilburg, NB - Yoeri

Marktplaats.nl
Particulier
2009 Honda CBF 600 a - € 2.650 · Bieden (1/1)

Honda CBF 600 a

€ 2.650 · Bieden
200966.000 km

Kapelle, ZE - Ody

Marktplaats.nl
Particulier
2007 Honda CBF 600 Inclusief Koffers - € 3.000 · Bieden (1/1)

Honda CBF 600 Inclusief Koffers

€ 3.000 · Bieden
200739.600 km

Dronten, FL - Amy

Marktplaats.nl
2006 Honda CBF 600 - € 2.998 (1/1)

Honda CBF 600

€ 2.998
200666.999 km

Gorinchem, ZH

AutoScout24.nl
Particulier
2005 Honda CBF 600 - € 1.999 · Bieden (1/1)

Honda CBF 600

€ 1.999 · Bieden
200590.730 km

Leeuwarden, FR - Kelly

Marktplaats.nl
2011 Honda CBF 600 - € 3.999 (1/1)

Honda CBF 600

€ 3.999
201127.117 km

Lansingerland

AutoScout24.nl
Bouwjaar onbekend Honda CBF 600 N . Super Netjes . Geschikt Voor A2/Code 80 . - € 2.995 (1/1)

Honda CBF 600 N . Super Netjes . Geschikt Voor A2/Code 80 .

€ 2.995
Km-stand onbekend
Dealer website
2006 Honda CBF 600 - € 1.950 (1/1)

Honda CBF 600

€ 1.950
200689.303 km

Eindhoven

AutoScout24.nl
2004 Honda CBF 600 - € 1.800 (1/1)

Honda CBF 600

€ 1.800
200447.789 km

Warmenhuizen, NH

AutoScout24.nl
Particulier
2013 Honda CBF 600 - € 2.000 · Bieden (1/1)

Honda CBF 600

€ 2.000 · Bieden
201374.000 km

Aalsmeer, NH - gijsie

Marktplaats.nl
2004 Honda CBF 600 - € 3.250 (1/1)

Honda CBF 600

€ 3.250
200426.000 km

Eindhoven

AutoScout24.nl
2005 Honda CBF 600 - € 2.490 (1/1)

Honda CBF 600

€ 2.490
200562.370 km

Roelofarendsveen, ZH

AutoScout24.nl
2006 Honda CBF 600 - € 2.750 (1/1)

Honda CBF 600

€ 2.750
200623.500 km

Maassluis, ZH

AutoScout24.nl
2004 Honda CBF 600 - € 2.800 (1/1)

Honda CBF 600

€ 2.800
200429.500 km

's-Gravenhage

AutoScout24.nl
2004 Honda CBF 600 - € 2.990 (1/1)

Honda CBF 600

€ 2.990
200484.719 km

Doetinchem

AutoScout24.nl
2007 Honda CBF 600 - € 3.250 (1/1)

Honda CBF 600

€ 3.250
200742.000 km

Schiedam

AutoScout24.nl
Vergelijkbare modellen

Ook het overwegen waard

Modellen uit dezelfde categorie en prijsklasse die je naast de CBF 600 kunt beoordelen.

Generaties en edities

Specs, rijgevoel en herkenningspunten kunnen per generatie flink verschillen. Gebruik dit overzicht om advertenties aan de juiste uitvoering te koppelen.

2 varianten

Jaren

2008 - 2013

2008–2013 injectie

Generatie

De facelift kreeg PGM-FI injectie, vernieuwde kuipdetails en een moderner dashboard. Dat maakt hem praktischer in dagelijks gebruik dan de carburateurversie.

599 cc78 pk4 cil.

Jaren

2004 - 2007

2004–2007 carburateur

Generatie

De eerste CBF600 gebruikt de 599cc viercilinder met carburateurs. Hij is herkenbaar aan de analoge bediening en het vroegere blok; onderhoud aan vier carburateurs is het belangrijkste onderscheid.

599 cc78 pk4 cil.
Over dit model

Over de Honda CBF 600

De Honda CBF600 is een veelzijdige middensegment naked bike die Honda in 2004 introduceerde als toegankelijke all-rounder. De vloeistofgekoelde 599cc inline-viercilindermotor is afgeleid van de sportievere CBR600F en levert 78 pk, maar is in een vriendelijker vermogenscurve afgestemd. Beschikbaar als naked (N) en half-kuip (S) versie, biedt de CBF600 een oprechte rijdynamiek zonder extremen, met een ergonomie die ook langere ritten comfortabel houdt.

De CBF600 richt zich op rijders die net A-rijbewijs hebben en doorgroeien van een instapmodel, maar ook op ervaren rijders die een onderhoudsvriendelijke dagelijkse rijder zoeken. Door zijn robuuste constructie en beperkte technische complexiteit is hij populair als eerste grote motor. Het tweedehands aanbod is groot en de onderhoudskosten zijn laag. Een kettingaandrijving en eenvoudige carburateurloze injectie maken beurten overzichtelijk.

Categorie
Naked
Productieperiode
2004 – 2013
Vermogen
78 pk
Gewicht
208 kg
  • Honda CBF 600
  • Honda CBF 600
  • Honda CBF 600
  • Honda CBF 600
Voor je koopt

Aandachtspunten bij aankoop

  • Controleer de stuurkogellagers op speling, een veelvoorkomend slecht-onderhoud symptoom op de CBF600.
  • Controleer het aansluitstuk van het uitlaatspruitstuk op brandgaten en gaslekkage bij hogere kilometerstand.
  • Controleer de remvloeistof en remslangen op veroudering; de flexibele remslangen kunnen intern onderveren na 10+ jaar.
  • Controleer de voorvork op sealslijtage en kruising van de staanders, want de inverted fork-loze uitvoering vereist regelmatig smeren.
  • Controleer de versnellingsbak op haperen bij koude start, een bekende eigenaardigheid van vroege modellen.
Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over de Honda CBF 600

  1. Wat kost een tweedehands Honda CBF 600?

    Een tweedehands Honda CBF 600 kost op MotorMonitor gemiddeld € 3.250. De meeste exemplaren liggen tussen € 2.050 en € 4.495, gebaseerd op 66 motoren die nu te koop staan.

  2. Hoeveel Honda CBF 600 occasions staan er te koop?

    MotorMonitor vergelijkt op dit moment 66 tweedehands Honda CBF 600 motoren, verzameld van meerdere Nederlandse marktplaatsen en dealersites.

  3. Welk bouwjaar en kilometerstand heeft een gemiddelde Honda CBF 600 occasion?

    De gemiddelde Honda CBF 600 occasion heeft bouwjaar 2007 en een kilometerstand van ongeveer 33.399 km, gebaseerd op het huidige aanbod.

Zoekopdracht loopt