Ga naar hoofdinhoud
MotorMonitor
Verenigde Staten

Harley-Davidson

Harley-Davidson is een Amerikaans motorfietsenmerk opgericht in 1903 in Milwaukee, Wisconsin. Het merk staat symbool voor vrijheid en de Amerikaanse roadcultuur, en is bekendst om zijn V-twin cruisers en tourers zoals de Sportster, Fat… Lees meer

Nu te koop
4.375
Vanaf
€ 7.450
Modellen
139
Opgericht
1903
Deze tekst is deels gemaakt met AI en kan fouten bevatten.
Aanbod in cijfers

Hoe ziet het Harley-Davidson-aanbod eruit?

Marktcijfers laatst bijgewerkt op 23 september 2026

Prijsverdelingaantal motoren
Prijsklasseaantal motoren
€ 50096
€ 5k1.133
€ 10k1.028
€ 15k765
€ 20k428
€ 25k+732
Nu te koop4.375
Verkocht (30d)6.394
Mediaan prijs€ 14.450
Mediaan bouwjaar2014

Gebaseerd op 4223 motoren

Zoekresultaten

Recent toegevoegd

2021 Harley-Davidson FXBBS, Street Bob - € 18.450 (1/1)

Harley-Davidson FXBBS, Street Bob

€ 18.450
2021Km-stand onbekend
Dealer website
Particulier
2003 Harley-Davidson FXD - € 7.500 · Bieden (1/1)

Harley-Davidson FXD

€ 7.500 · Bieden
200326.735 km

Nieuw-Weerdinge, DR - Nance

Marktplaats.nl
2018 Harley-Davidson Heritage Classic - € 17.500 · Bieden (1/1)

Harley-Davidson Heritage Classic

€ 17.500 · Bieden
201817.500 km

Gorredijk, FR - Lilypad speedshop

Marktplaats.nl
Particulier
2014 Harley-Davidson Sportster 883 SuperLow |Custom |LeoVince |A2 - € 9.450 · Bieden (1/1)

Harley-Davidson Sportster 883 SuperLow |Custom |LeoVince |A2

€ 9.450 · Bieden
201411.811 km

Utrecht, UT - Sam

Marktplaats.nl
2019 Harley-Davidson Street 750 - € 8.900 (1/1)

Harley-Davidson Street 750

€ 8.900
20196.000 km

Stadskanaal

AutoScout24.nl
Officiële dealers
Modellen

Populaire Harley-Davidson-modellen

139 modellenBekijk alle 139 modellen
Over het merk

Over Harley-Davidson

Harley-Davidson is een Amerikaans motorfietsenmerk opgericht in 1903 in Milwaukee, Wisconsin. Het merk staat symbool voor vrijheid en de Amerikaanse roadcultuur, en is bekendst om zijn V-twin cruisers en tourers zoals de Sportster, Fat Boy, Road King en de Touring-serie. Harley-Davidson heeft een uitgesproken stijl en geluid die het merk onmiskenbaar maakt en een trouwe wereldwijde fanbase aantrekt.

  • Harley-Davidson Road King motorcycle lateral view
  • Harley-Davidson Fat Boy motorcycle
  • Harley-Davidson Softail Breakout motorcycle