Ducati
AdventureMultistrada 1200 S
Vergelijk 57 Ducati Multistrada 1200 S-advertenties uit verschillende bouwjaren en verkoopsites.

Ducati
Multistrada 1200 S
Adventure · 1.198 cc
- Motor
- 1.198 cc
- Vermogen
- 152 pk
- Gewicht
- 235 kg
- Prijsbereik
- € 7.450 – € 12.950
- Gem. km-stand
- 37.000 km
- Populairste jaar
- 2014 · 41 motoren
Wat betaal je voor een Multistrada 1200 S?
Bekijk gangbare prijzen, prijsontwikkelingen en belangrijke verschillen.
Wat is een gebruikelijke vraagprijs?
Kies bouwjaar en kilometerstand voor een gerichte vergelijking.
Gebaseerd op vraagprijzen, niet op verkoopprijzen. Uitvoering, staat, onderhoud en garantie tellen mee.
Gebaseerd op prijsdata uit 4 van de 12 maanden.
Tweedehands prijzen stijgen: de gangbare vraagprijs is € 1.477 hoger dan in juni 2026.
Multistrada 1200 S in het kort
Richtwaarden voor snelle herkenning. Bouwjaar, generatie en uitvoering kunnen afwijken.
Cilinderinhoud
1.198 cc
Vermogen
152 pk · 112 kW
Koppel
124 Nm
Categorie
Adventure
Specificaties
- Cilinderinhoud
- 1.198 cc
- Vermogen
- 152 pk · 112 kW
- Koppel
- 124 Nm
- Gewicht
- 235 kg
- Zadelhoogte
- 845 mm
- Tankinhoud
- 20 l
- Topsnelheid
- 245 km/u
- Productieperiode
- 2010 – 2017
- Categorie
- Adventure
Zoekresultaten

Ducati Multistrada 1200 S
Melderslo, LI - Koen
Ook het overwegen waard
Modellen uit dezelfde categorie en prijsklasse die je naast de Multistrada 1200 S kunt beoordelen.
Generaties en edities
Kenmerken en rijgevoel verschillen per generatie. Gebruik dit overzicht om de juiste uitvoering te vinden.
Jaren
2015 - 2017
2015–2017 Multistrada 1200 S Touring DVT
EditieDe S Touring DVT gebruikt dezelfde 1.198cc/118kW DVT-motor als de gewone 1200 S DVT, met fabrieksmatige reisuitrusting. Koppel deze alleen bij een expliciete Touring-vermelding; koffers achteraf maken een standaard-S niet automatisch Touring.
Jaren
2015 - 2017
2015–2017 Multistrada 1200 S DVT
GeneratieDe 1200 S DVT heeft variabele kleptiming, 118kW/160pk en vernieuwde IMU-elektronica. Dit is de laatste 1.198cc 1200 S-generatie; de 1.262cc Multistrada 1260 vanaf 2018 is een afzonderlijke model-familie en hoort hier niet thuis.
Jaren
2015 - 2017
2015–2017 Multistrada 1200 S D-Air
EditieDe S D-Air is de DVT-S met Ducati D-Air-integratie voor de compatibele airbagjas. Motor, cilinderinhoud en basis-S DVT-chassis blijven gelijk; wijs hem alleen toe bij een expliciete D-Air-vermelding en controleer de installatie en werking van het systeem.
Jaren
2013 - 2014
2013–2014 Multistrada 1200 S Touring Skyhook
EditieDe late S Touring combineert de Twin Spark/Skyhook S-basis met fabriekskoffers en reisuitrusting. Koppel deze uitsluitend wanneer Touring expliciet wordt genoemd; accessoires op een gewone S maken hem niet automatisch een originele Touring.
Jaren
2013 - 2014
2013–2014 Multistrada 1200 S Skyhook
GeneratieDe 2013-update brengt Twin Spark-cilinderkoppen en Ducati Skyhook-vering naar de 1200 S. De motor blijft 1.198cc; het verschil met de vroege S zit in verfijning, vering en lage-toerenloop, niet in een grotere cilinderinhoud.
Jaren
2010 - 2012
2010–2012 Multistrada 1200 S Touring
EditieDe eerste S Touring heeft dezelfde 1.198cc/110kW-motor en Öhlins S-basis, aangevuld met de fabrieks-touringuitrusting zoals koffers, middenbok en comfortvoorzieningen. Het is een uitrustingsniveau, geen andere motor-generatie.
Jaren
2010 - 2012
2010–2012 Multistrada 1200 S
GeneratieDe eerste 1200 S combineert de 1.198cc Testastretta 11° met elektronisch instelbare Öhlins-vering en vier rijmodi. Zonder Touring-vermelding is dit de gewone S; controleer bij vroege motoren servicehistorie, laadspanning en functioneren van de elektronische vering.
Over de Ducati Multistrada 1200 S
De Ducati Multistrada 1200 S is de premium-uitvoering van de eerste-generatie Multistrada-tourer, leverbaar vanaf 2010 en doorontwikkeld tot 2017. Onder de hoge tank zit dezelfde 1198cc Testastretta 11-graden L-twin met circa 150 pk en 124 Nm, maar de S onderscheidt zich met semi-actieve Ducati Skyhook Suspension (DSS) Ohlins-vorken en monoshock, een full-color TFT-display, cruise control, achterverlichte handvaten en een uitgebreider elektronicapakket inclusief cornering ABS en wheelie control vanaf 2015. De DVT (variabele kleptiming) kwam in 2015 met de update naar Multistrada 1200 S DVT.
De 1200 S richt zich op de tourrijder die de scherpe ergonomie van een sport-bike opzij wil leggen voor lange afstand-comfort zonder concessies aan prestaties. De rechte zithouding, instelbare windscherm en stoelhoogte 825-845 mm passen bij rijders met enige ervaring. De semi-actieve ophanging stelt zich automatisch in op rij-modus en lading, wat met passagier en koffers merkbaar verschil maakt. Concurrenten zijn de BMW R 1200 GS Adventure, KTM 1190 Adventure R en Triumph Explorer XCa. Aandachtspunten zijn distributieriem (pre-DVT), DVT-bediening en regelaar/gelijkrichter zoals bij de basis 1200.
- Categorie
- Adventure
- Productieperiode
- 2010 – 2017
- Vermogen
- 152 pk
- Gewicht
- 235 kg
Aandachtspunten bij aankoop
- Controleer de distributieriemen-historie elke 2 jaar of 24.000 km op pre-DVT modellen (2010-2014); op DVT-modellen (2015+) zijn distributieriemen vervangen door tandwielen.
- Test de werking van de Ducati Skyhook Suspension; foutmeldingen wijzen op versleten ophanging-sensoren of een storing in de ECU.
- Inspecteer de regelaar/gelijkrichter, accu en laadcircuit op corrosie en oververhitting; dit is een bekend zwak punt op de eerste generatie.
- Beoordeel de oliekoeler en bijbehorende leidingen op lekkage; ook de waterpomp-as kan na 50.000 km speling vertonen.
- Controleer de TFT-display, cruise control en handvatverwarming; storingen hier wijzen vaak op een vochtinslag in de connectoren.
Veelgestelde vragen over de Ducati Multistrada 1200 S
Wat kost een tweedehands Ducati Multistrada 1200 S?
Een tweedehands Ducati Multistrada 1200 S kost gemiddeld € 9.950. De meeste kosten € 7.450 tot € 12.950. Dit is gebaseerd op 57 motoren die nu te koop staan.
Hoeveel Ducati Multistrada 1200 S occasions staan er te koop?
MotorMonitor vergelijkt nu 57 tweedehands Ducati Multistrada 1200 S motoren van Nederlandse verkoopsites.
Welk bouwjaar en kilometerstand heeft een gemiddelde Ducati Multistrada 1200 S occasion?
Een tweedehands Ducati Multistrada 1200 S komt gemiddeld uit 2014 en heeft ongeveer 37.000 km gereden.




















