Ga naar hoofdinhoud
MotorMonitor
Verenigde Staten

Harley-Davidson

Harley-Davidson is een Amerikaans motorfietsenmerk opgericht in 1903 in Milwaukee, Wisconsin. Het merk staat symbool voor vrijheid en de Amerikaanse roadcultuur, en is bekendst om zijn V-twin cruisers en tourers zoals de Sportster, Fat… Lees meer

Nu te koop
4.375
Vanaf
€ 7.450
Modellen
139
Opgericht
1903
Deze tekst is deels gemaakt met AI en kan fouten bevatten.
Aanbod in cijfers

Hoe ziet het Harley-Davidson-aanbod eruit?

Marktcijfers laatst bijgewerkt op 23 september 2026

Prijsverdelingaantal motoren
Prijsklasseaantal motoren
€ 50095
€ 5k1.132
€ 10k1.028
€ 15k765
€ 20k427
€ 25k+732
Nu te koop4.375
Verkocht (30d)6.394
Mediaan prijs€ 14.450
Mediaan bouwjaar2014

Gebaseerd op 4223 motoren

Zoekresultaten

Recent toegevoegd

Particulier
2012 Harley-Davidson Road King - Bieden (1/1)

Harley-Davidson Road King

Bieden
2012Km-stand onbekend

Nieuwegein, UT - Mark

Marktplaats.nl
2018 Harley-Davidson Electra Glide Ultra Glide Limited CVO Flhtkse - € 18.950 (1/1)

Harley-Davidson Electra Glide Ultra Glide Limited CVO Flhtkse

€ 18.950
201832.000 km

Warmenhuizen, NH - American Bike Store

MotorOccasion.nl
Geen afbeelding

Harley-Davidson Sportster Nightster XL 1200 N

€ 8.500
200730.870 km

Heteren, GE - H-D Big Rivers

MotorOccasion.nlAutoScout24.nl
Geen afbeelding

Harley-Davidson Heritage Softail

€ 10.290
200360.747 km

Hengelo OV, OV - Moto Hengelo

Dealer website
+1
2016 Harley-Davidson Road King - € 16.950 (1/1)

Harley-Davidson Road King

€ 16.950
201649.000 km

Heteren, GE - H-D Big Rivers

Dealer website
+2
2023 Harley-Davidson Fxlrst Low Rider ST (bj 2023) - € 34.950 · Bieden (1/1)

Harley-Davidson Fxlrst Low Rider ST (bj 2023)

€ 34.950 · Bieden
202310.200 km
Marktplaats.nl
Officiële dealers
Modellen

Populaire Harley-Davidson-modellen

139 modellenBekijk alle 139 modellen
Over het merk

Over Harley-Davidson

Harley-Davidson is een Amerikaans motorfietsenmerk opgericht in 1903 in Milwaukee, Wisconsin. Het merk staat symbool voor vrijheid en de Amerikaanse roadcultuur, en is bekendst om zijn V-twin cruisers en tourers zoals de Sportster, Fat Boy, Road King en de Touring-serie. Harley-Davidson heeft een uitgesproken stijl en geluid die het merk onmiskenbaar maakt en een trouwe wereldwijde fanbase aantrekt.

  • Harley-Davidson Road King motorcycle lateral view
  • Harley-Davidson Fat Boy motorcycle
  • Harley-Davidson Softail Breakout motorcycle