Ga naar hoofdinhoud
MotorMonitor

Harley Davidson

Cruiser

Fat Boy

Vergelijk 309 Harley Davidson Fat Boy-advertenties uit verschillende bouwjaren en verkoopsites.

AIHarley-Davidson Fat Boy softail cruiser zijaanzicht

Harley Davidson

Fat Boy

Cruiser · 1.745 cc

Nu te koop309 motoren
Motor
1.745 cc
Vermogen
87 pk
Gewicht
317 kg
Bekijk alle 309 motoren
Prijsbereik
€ 8.500 – € 32.990
Gem. km-stand
24.769 km
Populairste jaar
2007 · 241 motoren
Deze tekst is deels gemaakt met AI en kan fouten bevatten.

Wat betaal je voor een Fat Boy?

Bekijk gangbare prijzen, prijsontwikkelingen en belangrijke verschillen.

Wat is een gebruikelijke vraagprijs?

Kies bouwjaar en kilometerstand voor een gerichte vergelijking.

Vergelijkbare motoren zoeken…

Gebaseerd op vraagprijzen, niet op verkoopprijzen. Uitvoering, staat, onderhoud en garantie tellen mee.

Prijsontwikkeling+26%

Gebaseerd op prijsdata uit 5 van de 12 maanden.

Tweedehands prijzen stijgen: de gangbare vraagprijs is € 2.775 hoger dan in mei 2026.

Modelreeks

Fat Boy in het kort

Richtwaarden voor snelle herkenning. Bouwjaar, generatie en uitvoering kunnen afwijken.

Cilinderinhoud

1.745 cc

Vermogen

87 pk · 64 kW

Koppel

150 Nm

Categorie

Cruiser

Specificaties

6 varianten
Cilinderinhoud
1.745 cc
Vermogen
87 pk · 64 kW
Koppel
150 Nm
Gewicht
317 kg
Zadelhoogte
690 mm
Tankinhoud
18,9 l
Topsnelheid
180 km/u
Productieperiode
1990 – heden
Categorie
Cruiser

Zoekresultaten

309 resultaten voor Harley Davidson Fat Boy
309resultaten voor Harley Davidson Fat Boy
2004 Harley-Davidson Fat Boy - € 16.950 (1/1)

Harley-Davidson Fat Boy

€ 16.950
200430.100 km
Dealer website
+1
2018 Harley-Davidson Fat Boy 114 Flfbs Softail - € 22.950 (1/1)

Harley-Davidson Fat Boy 114 Flfbs Softail

€ 22.950
20182.550 km
Dealer website
+1
2025 Harley-Davidson Fat Boy Gray Ghost - € 44.950 (1/1)

Harley-Davidson Fat Boy Gray Ghost

€ 44.950
2025840 km
Dealer website
+1
2008 Harley-Davidson Flstf Fat Boy - € 14.950 (1/1)

Harley-Davidson Flstf Fat Boy

€ 14.950
2008Km-stand onbekend
Dealer website
1997 Harley-Davidson Fat Boy - € 11.750 (1/1)

Harley-Davidson Fat Boy

€ 11.750
1997Km-stand onbekend
Dealer website
Geen afbeelding

Harley-Davidson Fatboy 117

€ 32.445
2025Km-stand onbekend
Dealer website
Geen afbeelding

Harley-Davidson Fatboy 117 Two Tone

€ 32.995
2025Km-stand onbekend
Dealer website
Geen afbeelding

Harley-Davidson Fatboy 117

€ 32.895
2026Km-stand onbekend
Dealer website
Geen afbeelding

Harley-Davidson Fatboy 117

€ 33.695
2026Km-stand onbekend
Dealer website
Geen afbeelding

Harley-Davidson Fatboy 117

€ 33.745
2026Km-stand onbekend
Dealer website
Geen afbeelding

Harley-Davidson Fatboy 117

€ 33.745
2026Km-stand onbekend
Dealer website
Geen afbeelding

Harley-Davidson Fatboy 117 Two Tone

€ 34.395
2026Km-stand onbekend
Dealer website
2001 Harley-Davidson Fat Boy Flstf - € 13.995 (1/1)

Harley-Davidson Fat Boy Flstf

€ 13.995
2001Km-stand onbekend
Dealer website
2005 Harley-Davidson 88 Flstfi Fat Boy Anniversary - € 11.750 (1/1)

Harley-Davidson 88 Flstfi Fat Boy Anniversary

€ 11.750
20058.229 km
Dealer website
Geen afbeelding

Harley-Davidson Fat Boy Fatboy Gray Ghost 35 Years No 1732

€ 39.950
2025Km-stand onbekend
Dealer website
2001 Harley-Davidson Fat Boy Flstf - € 9.950 (1/1)

Harley-Davidson Fat Boy Flstf

€ 9.950
200161.296 km

Amersfoort, UT - Motor Saloon

MotorOccasion.nlAutoScout24.nlMarktplaats.nl
2007 Harley-Davidson Fat Boy - € 11.290 (1/1)

Harley-Davidson Fat Boy

€ 11.290
200727.424 km

Hengelo OV, OV - Moto Hengelo

AutoScout24.nl
2007 Harley-Davidson Flstf Fat Boy - € 11.995 (1/1)

Harley-Davidson Flstf Fat Boy

€ 11.995
200745.346 km
Dealer website
2013 Harley-Davidson Fat Boy Flstf - € 12.950 (1/1)

Harley-Davidson Fat Boy Flstf

€ 12.950
2013Km-stand onbekend
Dealer website
Vergelijkbare modellen

Ook het overwegen waard

Modellen uit dezelfde categorie en prijsklasse die je naast de Fat Boy kunt beoordelen.

Generaties en edities

Kenmerken en rijgevoel verschillen per generatie. Gebruik dit overzicht om de juiste uitvoering te vinden.

6 varianten

Jaren

2018 - heden

2018+ · Milwaukee-Eight 107

Generatie

De FLFB Fat Boy met 1745cc Milwaukee-Eight 107 staat op het nieuwe Softail-frame met verborgen monoschok en rijdt merkbaar lichter. De 107 wordt alleen gekoppeld bij 1745cc, 107 of een expliciete FLFB-vermelding, niet enkel op bouwjaar.

1745 cc87 pk2 cil.

Jaren

2018 - heden

2018+ · Fat Boy 114

Editie

De FLFBS Fat Boy 114 gebruikt de 1868cc Milwaukee-Eight met extra koppel, maar deelt frame en kenmerkende dikke banden met de 107. Hij wordt uitsluitend gekoppeld wanneer 1868cc, 114 of FLFBS in de bron voorkomt.

1868 cc86 pk2 cil.

Jaren

2012 - 2017

2012–2017 · Twin Cam 103B

Generatie

De laatste klassieke Fat Boy heeft de 1690cc Twin Cam 103B met duidelijk meer koppel. Hij deelt de zware, lage Softail-opbouw met zijn voorgangers; de lichtere 2018+-modellen gebruiken een volledig nieuw frame.

1690 cc79 pk2 cil.

Jaren

2007 - 2011

2007–2011 · Twin Cam 96B

Generatie

De 1584cc Twin Cam 96B combineert injectie en een zesversnellingsbak met de oude Softail-constructie. Hij is de tussenstap tussen de 1450cc 88B en de 1690cc 103B en moet niet als één brede Twin Cam-rij worden behandeld.

1584 cc75 pk2 cil.

Jaren

2000 - 2006

2000–2006 · Twin Cam 88B

Generatie

De Fat Boy kreeg de 1450cc Twin Cam 88B met balansassen in het klassieke Softail-frame. Bronnen noemen in deze jaren soms ten onrechte 1690cc; 1450/1449cc of Twin Cam 88B is het veilige herkenningspunt.

1449 cc63 pk2 cil.

Jaren

1990 - 1999

1990–1999 · Evolution 1340

Generatie

De oorspronkelijke FLSTF Fat Boy combineert massieve schijfwielen met de 1340cc Evolution V-twin en het klassieke Softail-frame. Dit is de herkenbare carbureteur-generatie; een latere Twin Cam is mechanisch geen doorontwikkeling van dezelfde motor.

1340 cc57 pk2 cil.
Over dit model

Over de Harley Davidson Fat Boy

De Harley-Davidson Fat Boy is sinds zijn introductie in 1990 het visuele icoon van de Softail-familie. De brede vooras, gegoten schijfwielen en massieve tank geven hem zijn herkenbare silhouet. Onder de tank zit een luchtgekoelde V-twin: tot 1999 de Evolution, daarna de Twin Cam 88/96/103, en sinds 2018 de Milwaukee-Eight 107 of 114 met balansas. De Fat Boy is een klassieke softail-cruiser met verborgen achtervering, lage zithoogte en een lange wielbasis die voor stabiliteit op de snelweg zorgt.

De doelgroep is de rijder die comfortabel op cruise control wil toeren in plaats van scherp door bochten wil snijden. Het lage zwaartepunt en de lage zit (ongeveer 690 mm) maken de bike toegankelijk, ook voor kortere rijders, maar de 310+ kg leeggewicht vraagt om een rustige hand bij stilstand en parkeren. De voetenrust is voorgeplaatst, het stuur breed en hoog. Concurrenten zijn de Indian Chief en de Yamaha XV1900 Stratoliner. Voor lange afstanden raden veel eigenaren een windscherm en zijtassen aan; de Fat Boy is fabrieksmatig pure styling, geen tourer.

Categorie
Cruiser
Productieperiode
1990 – heden
Vermogen
87 pk
Gewicht
317 kg
  • Harley-Davidson Fat Boy Milwaukee-Eight zijaanzicht
  • Harley-Davidson Fat Boy 2018 FLFBS
  • Harley-Davidson Fat Boy 2007 Twin Cam
  • Harley-Davidson Fat Boy V-twin motorblok
Voor je koopt

Aandachtspunten bij aankoop

  • Controleer bij Twin Cam-modellen (1999-2017) de cam chain tensioners en cam bearing op slijtage; vroege exemplaren zijn berucht om gebroken INA-lagers.
  • Let op olielekkage rond de basis-pakking van de cilinders en de primaire kettingkast; zweetplekken bij de voet zijn typisch.
  • Bij Milwaukee-Eight (2018+) op koude start het rammelen van de balansketting beoordelen en het ATS-tensioner-rapport opvragen.
  • De brede gegoten wielen zijn zwaar; controleer de voorvorkdichtingen en stuurkogellagers omdat ze sneller slijten dan op smallere modellen.
  • Vraag het onderhoudsboekje op: Harleys verlangen elke 8.000 km een service en veel privé-eigenaren slaan beurten over.
Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over de Harley Davidson Fat Boy

  1. Wat kost een tweedehands Harley Davidson Fat Boy?

    Een tweedehands Harley Davidson Fat Boy kost gemiddeld € 13.500. De meeste kosten € 8.500 tot € 32.990. Dit is gebaseerd op 309 motoren die nu te koop staan.

  2. Hoeveel Harley Davidson Fat Boy occasions staan er te koop?

    MotorMonitor vergelijkt nu 309 tweedehands Harley Davidson Fat Boy motoren van Nederlandse verkoopsites.

  3. Welk bouwjaar en kilometerstand heeft een gemiddelde Harley Davidson Fat Boy occasion?

    Een tweedehands Harley Davidson Fat Boy komt gemiddeld uit 2007 en heeft ongeveer 24.769 km gereden.

Zoekopdracht loopt